Kursy maturalne


KURSY MATURALNE * KURSY MATURALNE * KURSY MATURALNE * KURSY MATURALNE * KURSY MATURALNE

 

JĘZYK POLSKI,

JĘZYK ANGIELSKI, JĘZYK ROSYJSKI, JĘZYK NIEMIECKI

GEOGRAFIA, HISTORIA, WOS,

MATEMATYKA, FIZYKA

CHEMIA, BIOLOGIA

 

Kilkunastoletnie doświadczenie w organizowaniu kursów maturalnych pozwoliło wypracować plan przygotowań, który daje uczestnikom naszych zajęć bardzo dużą szansę na osiągnięcie oczekiwanego wyniku. Oczywiście, niezbędne są do tego współpraca, zaangażowanie i chęci ze strony ucznia. Jeśli ich nie brak, sukces jest na wyciągnięcie ręki! :)

 

Uczestnikom naszych kursów oferujemy:

 

SKRYPTY

W cenie kursu otrzymujesz zestaw skryptów opracowanych przez naszych wykładowców. Zawierają one całą niezbędną wiedzę, zestawy zadań, prac domowych, wejściówki i sprawdziany. Dzięki nim nie musisz niczego szukać, kupować dodatkowych podręczników, szukać materiałów w internecie.

 

WYKŁADOWCY

Wszyscy współpracujący z nami nauczyciele to profesjonaliści. Nie zatrudniamy studentów lub osób bez  niezbędnego wykształcenia kierunkowego. Wieloletnie doświadczenie, wysoki poziom umiejętności, ambicja - to cechy naszych wykładowców.

 

MATURY PRÓBNE

Każdy uczestnik naszych kursów bierze udział w minimum 2. maturach próbnych. Pierwsza z nich pozwala sprawdzić wiedzę i umiejętności maturzysty po pierwszym etapie przygotowań. Obejmuje TYLKO zadania z dotychczas przerobionego i utrwalonego materiału.  Dzięki niej można zdiagnozować braki i problemy. Druga matura próbna ma miejsce miesiąc przed egzaminem właściwym. Jest podsumowaniem kursu, sprawdzeniem wiedzy i umiejętności ucznia. Kilka pozostałych do matury tygodni to czas, który pozwala nadrobić ewentualne zaległości, wytłumaczyć błędy, wyjaśnić wątpliwości.

 

MAŁE GRUPY

Gruntowne przygotowanie ucznia do matury wymaga indywidualnego podejścia do jego potrzeb i problemów. Taką możliwość dają tylko małe grupy!

 

Wybierz kurs dla siebie:

 

KURS GRUPOWY (6-8 osób)

Praca w grupie oczywiście znacznie ogranicza koszt kursu, ale pozwala też w trakcie zwiększonej liczby godzin zajęć gruntownie powtórzyć wiedzę, ćwiczyć umiejętności, analizować popełniane błędy.

 

ZAJĘCIA 2-OSOBOWE

To idealna opcja dla tych, którzy nie lubią uczyć się sami, ale nie chcą też, by w zajęciach uczestniczyła zbyt duża liczba osób. Pozwala też znacznie obniżyć koszt zajęć (w porównaniu z zajęciami indywidualnymi). :)

 

KURS INDYWIDUALNY

Czas trwania kursu ustala się indywidualnie. Liczbę godzin można dostosować do oczekiwań ucznia. W trakcie zajęć nauczyciel prowadzący skupia swoją uwagę wyłącznie na potrzebach kursanta, co pozwala osiągnąć najleszy rezultat w najkrótszym czasie.

 

CZAS TRWANIA KURSÓW:

 

Poziom podstawowy: 60 godzin  (2 godziny zajęć tygodniowo)

Poziom rozszerzony: 100 godzin (3 godziny zajęć tygodniowo)

 

KOSZT

 

Zajęcia indywidualne: 85 zł / 60 min.

Zajęcia dwuosobowe: 55 zł / 60 min.

Zajęcia grupowe: tylko 187,50 zł / 312,50 zł miesięcznie! *w zależności od typu kursu

 

 

 

 

powrót do naszej oferty

 

 

KURSY MATURALNE * KURSY MATURALNE * KURSY MATURALNE * KURSY MATURALNE * KURSY MATURALNE