Matura po latach


 

Kilkunastoletnie doświadczenie w organizowaniu kursów MATURA PO LATACH pozwoliło opracować plan przygotowań, który daje uczestnikom naszych zajęć bardzo dużą szansę na osiągnięcie oczekiwanego wyniku. Oczywiście, niezbędne są do tego współpraca, zaangażowanie i chęci ze strony ucznia. Jeśli ich nie brak, sukces jest na wyciągnięcie ręki! :)

Kurs obejmuje:

- 60 godzin języka polskiego,

- 60 godzin matematyki,

- 50 godzin języka obcego.

 

Uczestnikom naszych kursów oferujemy:

 

SKRYPTY
W cenie kursu otrzymujesz zestaw skryptów opracowanych przez naszych wykładowców. Zawierają one całą niezbędną wiedzę, zestawy zadań, prac domowych, wejściówki i sprawdziany. Dzięki nim nie musisz niczego szukać, kupować dodatkowych podręczników, szukać materiałów w internecie.

 

WYKŁADOWCY

Wszyscy współpracujący z nami nauczyciele to profesjonaliści. Nie zatrudniamy studentów lub osób bez niezbędnego wykształcenia kierunkowego. Wieloletnie doświadczenie, wysoki poziom umiejętności, ambicja - to cechy naszych wykładowców.

 

MATURY PRÓBNE
Każdy uczestnik naszych kursów bierze udział w minimum 2. maturach próbnych. Pierwsza z nich pozwala sprawdzić wiedzę i umiejętności maturzysty po pierwszym etapie przygotowań. Obejmuje TYLKO zadania z dotychczas przerobionego i utrwalonego materiału. Dzięki niej można zdiagnozować braki i problemy. Druga matura próbna ma miejsce miesiąc przed egzaminem właściwym. Jest podsumowaniem kursu, sprawdzeniem wiedzy i umiejętności ucznia. Kilka pozostałych do matury tygodni to czas, który pozwala nadrobić ewentualne zaległości, wytłumaczyć błędy, wyjaśnić wątpliwości.

 

MAŁE GRUPY

Gruntowne przygotowanie do matury po latach wymaga indywidualnego podejścia do potrzeb i problemów kursantów. Taką możliwość dają tylko małe grupy!

KURS GRUPOWY (6 osób)
Praca w grupie oczywiście znacznie ogranicza koszt kursu, ale pozwala też w trakcie zwiększonej liczby godzin zajęć gruntownie powtórzyć wiedzę, ćwiczyć umiejętności, analizować popełniane błędy.

 

KOSZT
Zajęcia grupowe: 170 godzin zajęć w grupie do 8 osób - 530 zł przez 8 miesięcy lub 265 zł przez 16 miesięcy.

 

Istnieje możliwość zorganizowania zajęć dwuosobowych i indywidualnych.

 

 

powrót do naszej oferty

 

KURSY MATURALNE * MATURA PO LATACH * KURSY MATURALNE * MATURA PO LATACH * KURSY MATURALNE