REFERENCJE


Chcesz wyrazić swoją opinię na nasz temat? Wypełnij formularz Księgi Gości znajdujący się pod prezentowanymi niżej wpisami.

Twój głos ma dla nas ogromne znaczenie.

 

 

Monika
26.08.2012
Od września 2011 zaczęłam uczęszczać na kus MATURA PO LATACH i zdałam. Udało mi się dzięki profesjonalnemu podejściu pani Ani i pani Kasi. Zaufałam pani Ani w kwestii doboru języka i nie znając rosyjskiego, ucząc się go na kursie - zdałam maturę. Ilość zadań wyliczonych z matematyki i napisanych wypracowań daje wymierny rezultat w maju :). Jednym słowem, którym można określić pracę pani Ani i pani Kasi jest profesjonalizm. Jeszcze raz dziękuję za te spotkania przez kilka miesięcy i zdaną maturę.
Monia : )
26.08.2012
Jestem tegoroczną szczęśliwą maturzystką! Rok temu zapisałam się na kurs Matura Po Latach z marzeniami, aby zdać maturę chociaż na 30%. Mam 34 lata, 2 dzieci, mnóstwo domowych obowiązków, a od Poznania dzieli mnie 80 km. Wiedziałam, że nie będzie łatwo i wcale nie było! Kilkanaście wypracowań z rosyjskiego(uczyłam się od podstaw), dziesiątki z polskiego i setki z matmy, a do tego mnóstwo zadań domowych, zaowocowały średnią maturalną 67%!!!! Wszystko zawdzięczam Pani Ani i Pani Kasi. DZIĘKUJĘ!!!
Arek
01.09.2012
Rozpoczynając kurs maturalny moim celem było zdanie egzaminów na 30%. W trakcie nauki okazało się, iż to, że zdam nie jest zagadką… pytanie brzmiało - na ile?!! Nie było, co prawda lekko, bo naprawdę sporo się tutaj wymaga, ale uczucie, kiedy idzie się na egzamin na „pewniaka” jest fantastyczne!!! dziękuję :-)
Margareta
10.09.2012
Martynka, moja 7-letnia córka uczęszczała na półkolonie w sierpniu i bardzo Jej się podobało. Miła atmosfera, którą stworzyły obie Panie (gorąco pozdrawiamy), dużo spacerów, zobaczyli wiele ciekawych miejsc-) Dziękujemy bardzo:-)
Agnieszka
10.09.2012
Moje dzieciaczki (6 i 9 lat) chodziły na półkolonie do Super Ego i jesteśmy zachwyceni organizacją i atmosferą. Jeśli chcecie poczuć domową atmosferę, przypomnieć sobie dawno zapomniane zabawy, ciekawie i aktywnie spędzać czas, uczyć się bawiąc, a jednocześnie zarazić się optymizmem i szczerym uśmiechem Pani Ani i Pani Weroniki - to miejsce jest dla Was! Gorąco polecam!
Lis
11.09.2012
Moja bratanica Iga miała okazję uczestniczyć w sierpniowych półkoloniach, które sprawiły jej dużo radości. Pani Ania i Pani Weronika stworzyły niezwykle miłą i przyjazną atmosferę, zajęcia były urozmaicone, przez co też ciekawe, duuuuużo ruchu, bliższych i dalszych wypraw, doskonała okazja, by poznać miasto i zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Wielkie brawa za końcowe przedstawienie - gratulacje dla wszyskich "aktorów" i słowa uznania dla Pań reżyserek :-) Dziękujemy, Iga & Lis
Alicja
26.09.2012
Moja córka Weronika brała udział w tegorocznych letnich półkoloniach, organizowanych przez Super Ego. To był nasz pierwszy kontakt z tym centrum i jego liderkami. Przyznam, że do tej pory czuję się pozytywnie zaskoczona. Dotychczasowy kontakt z letnim zorganizowanym wypoczynkiem w tej formie kojarzył mi się z mniej lub bardziej interesującą przechowalnią dla dzieci. Tym razem było inaczej. Duży profesjonalizm, olbrzymia energia, wspaniałe podejście do dzieci. Polecam !
Renata
30.01.2013

Z nostalgią córka Julia wspomina niedawne ferie zimowe 2013 w SuperEgo. Poznała przesympatyczne dzieci i pełne radosci i oddania dzieciom Kochane Panie. Pozostaną rewelacyjne wspomnienia wspólnych tańców ;-), zjeżdżania po puszytym śniegu, wspólnych obiadków, ciekawych wycieczek, pięknego przedstawienia dla najbliższych...Polecam tę formę wypoczynku i edukacji dla dzieci. Już się nie możemy doczekać letniej edycji. Jupi! Julia z mamą.

Justyna
21.08.2013
Moja córka uczestniczyła w tegorocznych półkoloniach organizowanych przez SuperEgo w Gdyni. Córka codziennie wracała szczęśliwa z zajęć. Półkolonie były zorganizowane bardzo profesjonalnie. Dzieci codziennie miały jakieś atrakcyjne zajęcia (muzea, teatr, Park Oliwski,itp.). Panie zajmujące się dziećmi pełne zaangażowania w swoją pracę. Jestem bardzo zadowolona z tej formy spędzania wakacji przez moje dziecko.
Klaudyna
25.08.2013

Jestem tegoroczną maturzystką,uczęszczałam na kurs z chemii. Początkowo byłam niechętnie nastawiona do przedmiotu,jednak po kilku zajęciach zmieniłam zdanie,na każdą lekcję przychodziłam z coraz większą chęcią. Dzięki kursowi maturę zdałam bardzo dobrze,a moje plany na przyszłość uległy zmianie. Rozpoczynam studia na kierunku Analiza i synteza chemiczna. To wszystko dzięki solidnemu przygotowaniu i atmosferze sprzyjającej nauce w SuperEgo! Polecam!

Adam
25.08.2013

Chodziłem na kurs przygotowujący do matury z biologii. Na początku nie byłem do końca przekonany czy taki kurs mi się przyda, ale postanowiłem zaryzykować. I dobrze! Z Panią Anią przerobiliśmy wszystko wzdłuż i wszerz fantastycznie się przy tym bawiąc. Indywidualne podejście pomimo 4-osobowej grupy oraz pełen profesjonalizm był wart poświęconych pieniędzy i czasu. Polecam!

Patrycja
25.08.2013

W gimnazjum mogłam liczyć na pomoc w czasie przygotowań do testu! W efekcie dostałam się do wymarzonej szkoły. Teraz rozpoczynam rok maturalny i także będę korzystać z pomocy nauczycieli z Ego :) Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zajęcia indywidualne lub te w grupach oraz pełen zakres przedmiotów! Do tego miła atmosfera nawet w chłodne dni. Polecam :)

Karola
28.08.2013

Jestem tegoroczną maturzystką i zdecydowanie mogę polecić Centrum Edukacyjne SuperEgo. Kurs bardzo dobrze przygotowuje do matury dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu nauczycieli. Dostęp do materiałów pomocniczych w dużym stopniu ułatwia pracę, dzięki czemu nauka w domu przestaje być aż tak czasochłonna. Chociaż szkoła ta jest dla ludzi o mocnych nerwach, KTO NIE RYZYKUJE TEN NIE PIJE SZAMPANA.....;)

Maciej
28.08.2013

Gdy do matury został już tylko nieco ponad rok,uświadomiłem sobie beznadzieję mojej sytuacji (i moich szkolnych nauczycieli).Nie zastanawiałem się długo,poszedłem do SuperEgo.Teraz mogę szczerze powiedzieć jako świeżo upieczony student medycyny:), że to była jedna z najlepszych decyzji,jakie mogłem podjąć.Pan od chemii prowadzi zajęcia w sposób sympatyczny i niezwykle profesjonalny,kładzie duży nacisk na szczegóły i sposób rozwiązywania zadań.

Maciej c.d.
28.08.2013
To samo tyczy się pani Ani od biologii,która nauczyła mnie i trzech innych szczęśliwców nieporównywalnie więcej niż nauczyciele w szkole i uczyniła z zajęć biologii najważniejsze wydarzenie w moim tygodniowym kalendarzu,na które wybierałem i przygotowywałem się z przyjemnością.Wyniki matur (moich i kolegów i koleżanek, które również pozapraszałem na zajęcia) są najlepszym potwierdzeniem jakości SuperEgo! :D
Ida
06.09.2013

Serdecznie polecam kurs przygotowawczy do matury z polskiego! Bardzo intensywnie i efektywnie. Pani Ania wymaga, ale jej zajęcia dają wiele. Polecam gorąco!

Kasia
12.09.2013
Bardzo gorąco polecam kurs przygotowujący do matury z języka polskiego. Pani Ania wie, co robi i jest w tym najlepsza :) jest bardzo wymagająca, konkretna i potrafi zmotywować do ciężkiej pracy. A o efekty nietrudno, wynik z języka polskiego na pewno będzie satysfakcjonujący. POLECAM!
"chomiczek :-)"
16.05.2014

( maj 2014) ;-) Jestem tegoroczną maturzystką po latach (i to po 14!) i powiem tak ...polski ustny na 90% , rosyjski ustny na 63% ;-) Na resztę wyników muszę poczekać do 27 czerwca :-( Ale jeżeli człowiek uzyskał tak dobre wyniki na ustnych egzaminach, mógł położyć całą resztę??? Mam nadzieję, że nie. A nawet jeżeli, to te dwa, które uważałam za najtrudniejsze, mam za sobą :-) Dziękuję serdecznie Pani Ani i Pani Dorotce z Gdyni. POLECAM W 100%

chomiczek;-) cd
25.08.2014
A teraz chciałabym tylko dodac.... wszystko się udało ;-)OD PAZDZIERNIKA jestem studentka I roku w WSAiB w Gdyni.....jeszcze raz serdecznie dziekuje.... i pozdrawiam....Kochani naprawdę warto....i to nie jest reklama....tylko słowa z serducha...
Mako
27.08.2015

Polecam kursy przygotowawcze do matury SuperEgo jak i wszelkie korepetycje z wszelkich przedmiotów ;) atmosfera jest profesjonalna, ale również bardzo przyjazna dla ucznia. Nauczycielom zależy na dobrym przygotowaniu maturzystów i uczniów do zaliczenia danej partii materiału. Trzeba ciężko pracować, ale zawsze można liczyć na wsparcie nauczycieli czy innych uczących się Dusz :3

Hania
27.08.2015
Ja zgłosiłam się do Superego w październiku 2014 roku. Chciałam uczestniczyć w programie "Matura po latach". Pani Ania ( przesympatyczna kobieta) porozmawiała ze mną konkretnie i na temat. Miałam przyjemność ciężko pracować z Panią Anią na języku polskim i rosyjskim, a z inną Panią Anią ( również przesympatyczną ) nad matematyką. Maturę zdawałam po 27 latach, średnia to 68%, najniższa to 50 %. Jestem szczęśliwa i BARDZO DZIĘKUJĘ za tak profesjonalne podejście.
Mati
27.08.2015
Zajęcia SuperEgo są moim zdaniem przygotowane solidnie i o ile nie olewasz, przynoszą pozytywne rezultaty, dlatego warto się uczyć systematycznie. Sam uczęszczałem na zajęcia z języka polskiego i jestem zadowolony - maturę zdałem, a ustną z j. polskiego nawet lepiej niż bym mógł się spodziewać. Polecam te zajęcia.
Artur
07.06.2016

Szczerze polecam kurs przygotowujący do testu kompetencji językowych. Córka po kursie uzyskała bardzo wysoką notę 68 an 80 pkt. Zajęcia pełne zaangażowania, dopasowane do możliwości i czasu ucznia, prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze. Bardzo dziękujemy i polecamy innym, naprawdę warto.

Patrycja
15.09.2016

Bardzo polecam korepetycje i zajęcia w Superego. Moim marzeniem zawsze był kierunek lekarsko-dentystyczny i w końcu, dzięki zajęciom z chemii u słynnego Pana Waldka oraz dużej pracy i systematyczności, się udało. Jeżeli szukacie pomocy w dostaniu się na kierunki medyczne i zadowalającym wyniku z matury to ogromnie polecam SuperEgo ! Sama dziś chwalę się super wynikiem z chemii 90% ! Zapisujecie się póki czas!

Marcin
13.02.2017

To miejsce dla wszystkich, którzy myślą, że matura po 30-ce jest nie do zdania. Mimo że było ciężko, kurs zapamiętałem jako wspaniałą przygodę. Tutaj naprawdę marzenia się spełniają!!! Maturę zdałem w wieku 34 lat, 3 później skończyłem studia :) Jeszcze jedno: nigdy w życiu nie byłem tak przygotowany do egzaminu tak jak wtedy. Pozdrawiam.

Iga
01.07.2017

Bardzo polecam zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego. Sprawiły one, że byłam dobrze przygotowana, pogłębiłam swoją wiedzę z zakresu literatury i znacząco poprawiłam swoje umiejętności w pisaniu rozprawki a także w rozwiązywaniu testów! Dzięki Pani Ani nie musiałam martwić się o zdaną maturę, tylko o to, żeby uzyskać jak najwyższą notę!

Natalia
05.07.2017
Polecam kursy w Super Ego to "strzał w dziesiątkę". Odbyłam kurs z biologi mój wynik w słupkach to najwyższy tylko 2 % maturzystów zdało lepiej .Panie dyspozycyjne, pomocne, zawsze z uśmiechem służące radą. Pełen profesjonalizm, bez Super Ego nie zdałabym tak dobrze.Podstawa to testy , których w Super Ego rozwiązałam bardzo dużo, nauka klucza to też podstawa i tego w Super Ego też nie zabrakło .W Skali od 0 do 10 oceniam na 10 .Satysfakcja na każdym poziomie 100%.Pozdrawiam i polecam
"chomiczek :-)"- matura po latach
30.07.2017

Po trzech latach melduję....licencjat "zrobiony" ;-) Obrona w czerwcu zaliczona na 5 ;-) bez Pani Ani byłoby to raczej niewykonalne.....Dziękuję i pozdrawiam.

Agata
01.08.2017

Polecam zajęcia w Centrum Edukacyjnym SuperEgo! Jest to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w przyjemny i profesjonalny sposób. Uczestniczyłam w kursie maturalnym z chemii i jestem bardzo zadowolona z efektów. Indywidualne podejście do kursanta, duża ilość przerobionych materiałów oraz systematyczne sprawdzanie przyswojonej wiedzy gwarantuje sukces na maturze. Najlepsze korepetycje w Poznaniu!

Rafał
15.08.2017
Bardzo polecam zajęcia w Centrum Edukacyjnym SuperEgo, po 16 latach przerwy w nauce zdałam maturę z bardzo dobrymi wynikami. Szczególne podziękowania przesyłam dla Pani Ani uczącej języka polskiego oraz drugiej Pani Ani nauczycielki matematyki, przedmiotu którego bałem się najbardziej, a który bez problemu zdałem. Serdecznie pozdrawiam.
Robert
19.08.2017

Kilka lat temu nie wierzyłem,że ponad 20.lat od skończenia szkoły zdam maturę. Los sprawił, że spotkałem na mojej drodze Panią Anię!Dzięki niej niemożliwe się spełniło.Dzięki Jej ogromnej wiedzy oraz pedagogicznej opiece spełniłem marzenia z młodych lat.Po maturze ukończyłem studia inżynierskie, potem magisterskie.Teraz jestem doktorantem na jednym z poznańskich uniwersytetów, a j. rosyjski jest moim drugim językiem wykładowym! Bez SuperEgo byłoby to niemożliwe!

Jola
07.08.2019
Nauczyciel godny polecenia!!! Pani Ania w umiejętny sposób potrafiła przekazać wiedzę teoretyczną z praktycznymi wskazówkami oraz umiała zainteresować córkę omawianą tematyką. Lekcje przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze. Córka wychodziła z lekcji z ogromną wiedzą, zrelaksowana, pewna siebie i ogromnie zadowolona, że wykonała "kawał dobrej roboty". Córka potrafiła wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności podczas egzaminów. Bez problemu dostała się do wymarzonego liceum.

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości